Afrikalı Kadın ve Zebra Temalı Kanvas Tablo
Afrikalı Kadın ve Zebra Temalı Kanvas Tablo

Afrikalı Kadın ve Zebra Temalı Kanvas Tablo (YGL-2025)

Fiyat : ₺95,84(KDV Dahil)
₺95,84 'den başlayan taksitlerle
Birinci Sınıf Pamuklu Kanvas Kumaş

 

Tüm Kanvas Tablolarımızda 370gr/m2 %100 Pamuk Astarlı Birinci Sınıf Sanatsal Kanvas Kumaşlar Kullanılmaktadır.

Sağlığa Zararlı Madde Bulunmamaktadır. PvC, Asit veya Herhangi Bir Kanserojen Madde İçermez.

%100 Pamuktan Üretilen Kanvas Kumaşlar, Uzun Yıllar Boyunca Dayanıklı Bir Biçimde Ürününüzü Kullanmanızı Sağlar.

 Tablolarda Kullanılan Ahşap Çerçeveler Birinci Sınıf Köknar Ağacından İmal Edilmektedir. Kullanılan Köknar Çerçeveler Kurutulmuş ve Fırınlanmıştır. Ahşap Şaseler 3x4cm Kalınlığına Sahiptir.

 Ahşap Kasnağın Güçlü Yapısı Sayesinde, Tabloya Herhangi Bir Fiziksel Darbe Olduğunda Dahi Güçlü Yapısını Korumaktadır.

  


Ultra Çözünürlüklü Baskı


Makina Parkurumuzda Bulunan Tüm Yüksek Çözünürlüklü Dijital Baskı Makinaları 2017 ve 2018 Modelidir. 2440 DPI Baskı Çözünürlüğüne Sahiptir. Solvent Mürekkep Kullanılmaz, Su Bazlı HP Vivera Mürekkepler Kullanılır.

 

Çok Uzun Yıllar Aynı Renk, Işık ve Doku Kalitesini Korumaktadır. Güneş, Işık, Flaş Gibi Etkenlerden Etkilenmez.

Piyasada Satışa Çıkarılan Sentetik, Mat ve Sağlığa Zararlı Dijital Baskılar İle Karıştırmayınız.

Etiketler
Afrikalı, Afrikalı Kadın, Afrikalı Kadın ve, Afrikalı Kadın ve Zebra, Afrikalı Kadın ve Zebra Temalı, Afrikalı Kadın ve Zebra Temalı Kanvas, Afrikalı Kadın ve Zebra Temalı Kanvas Tablo, Afrikalı Kadın ve Zebra Temalı Tablo, Afrikalı Kadın ve Zebra Kanvas, Afrikalı Kadın ve Zebra Kanvas Tablo, Afrikalı Kadın ve Zebra Tablo, Afrikalı Kadın ve Temalı, Afrikalı Kadın ve Temalı Kanvas, Afrikalı Kadın ve Temalı Kanvas Tablo, Afrikalı Kadın ve Temalı Tablo, Afrikalı Kadın ve Kanvas, Afrikalı Kadın ve Kanvas Tablo, Afrikalı Kadın ve Tablo, Afrikalı Kadın Zebra, Afrikalı Kadın Zebra Temalı, Afrikalı Kadın Zebra Temalı Kanvas, Afrikalı Kadın Zebra Temalı Kanvas Tablo, Afrikalı Kadın Zebra Temalı Tablo, Afrikalı Kadın Zebra Kanvas, Afrikalı Kadın Zebra Kanvas Tablo, Afrikalı Kadın Zebra Tablo, Afrikalı Kadın Temalı, Afrikalı Kadın Temalı Kanvas, Afrikalı Kadın Temalı Kanvas Tablo, Afrikalı Kadın Temalı Tablo, Afrikalı Kadın Kanvas, Afrikalı Kadın Kanvas Tablo, Afrikalı Kadın Tablo, Afrikalı ve, Afrikalı ve Zebra, Afrikalı ve Zebra Temalı, Afrikalı ve Zebra Temalı Kanvas, Afrikalı ve Zebra Temalı Kanvas Tablo, Afrikalı ve Zebra Temalı Tablo, Afrikalı ve Zebra Kanvas, Afrikalı ve Zebra Kanvas Tablo, Afrikalı ve Zebra Tablo, Afrikalı ve Temalı, Afrikalı ve Temalı Kanvas, Afrikalı ve Temalı Kanvas Tablo, Afrikalı ve Temalı Tablo, Afrikalı ve Kanvas, Afrikalı ve Kanvas Tablo, Afrikalı ve Tablo, Afrikalı Zebra, Afrikalı Zebra Temalı, Afrikalı Zebra Temalı Kanvas, Afrikalı Zebra Temalı Kanvas Tablo,