Lavanta ve Gökyüzü Manzaralı Kanvas Tablo
Lavanta ve Gökyüzü Manzaralı Kanvas Tablo

Lavanta ve Gökyüzü Manzaralı Kanvas Tablo (DMR-40)

Fiyat : ₺95,84(KDV Dahil)
₺95,84 'den başlayan taksitlerle
Birinci Sınıf Pamuklu Kanvas Kumaş

 

Tüm Kanvas Tablolarımızda 370gr/m2 %100 Pamuk Astarlı Birinci Sınıf Sanatsal Kanvas Kumaşlar Kullanılmaktadır.

Sağlığa Zararlı Madde Bulunmamaktadır. PvC, Asit veya Herhangi Bir Kanserojen Madde İçermez.

%100 Pamuktan Üretilen Kanvas Kumaşlar, Uzun Yıllar Boyunca Dayanıklı Bir Biçimde Ürününüzü Kullanmanızı Sağlar.

 Tablolarda Kullanılan Ahşap Çerçeveler Birinci Sınıf Köknar Ağacından İmal Edilmektedir. Kullanılan Köknar Çerçeveler Kurutulmuş ve Fırınlanmıştır. Ahşap Şaseler 3x4cm Kalınlığına Sahiptir.

 Ahşap Kasnağın Güçlü Yapısı Sayesinde, Tabloya Herhangi Bir Fiziksel Darbe Olduğunda Dahi Güçlü Yapısını Korumaktadır.

  


Ultra Çözünürlüklü Baskı


Makina Parkurumuzda Bulunan Tüm Yüksek Çözünürlüklü Dijital Baskı Makinaları 2017 ve 2018 Modelidir. 2440 DPI Baskı Çözünürlüğüne Sahiptir. Solvent Mürekkep Kullanılmaz, Su Bazlı HP Vivera Mürekkepler Kullanılır.

 

Çok Uzun Yıllar Aynı Renk, Işık ve Doku Kalitesini Korumaktadır. Güneş, Işık, Flaş Gibi Etkenlerden Etkilenmez.

Piyasada Satışa Çıkarılan Sentetik, Mat ve Sağlığa Zararlı Dijital Baskılar İle Karıştırmayınız.

Etiketler
Lavanta, Lavanta ve, Lavanta ve Gökyüzü, Lavanta ve Gökyüzü Manzaralı, Lavanta ve Gökyüzü Manzaralı Kanvas, Lavanta ve Gökyüzü Manzaralı Kanvas Tablo, Lavanta ve Gökyüzü Manzaralı Tablo, Lavanta ve Gökyüzü Kanvas, Lavanta ve Gökyüzü Kanvas Tablo, Lavanta ve Gökyüzü Tablo, Lavanta ve Manzaralı, Lavanta ve Manzaralı Kanvas, Lavanta ve Manzaralı Kanvas Tablo, Lavanta ve Manzaralı Tablo, Lavanta ve Kanvas, Lavanta ve Kanvas Tablo, Lavanta ve Tablo, Lavanta Gökyüzü, Lavanta Gökyüzü Manzaralı, Lavanta Gökyüzü Manzaralı Kanvas, Lavanta Gökyüzü Manzaralı Kanvas Tablo, Lavanta Gökyüzü Manzaralı Tablo, Lavanta Gökyüzü Kanvas, Lavanta Gökyüzü Kanvas Tablo, Lavanta Gökyüzü Tablo, Lavanta Manzaralı, Lavanta Manzaralı Kanvas, Lavanta Manzaralı Kanvas Tablo, Lavanta Manzaralı Tablo, Lavanta Kanvas, Lavanta Kanvas Tablo, Lavanta Tablo, ve, ve Gökyüzü, ve Gökyüzü Manzaralı, ve Gökyüzü Manzaralı Kanvas, ve Gökyüzü Manzaralı Kanvas Tablo, ve Gökyüzü Manzaralı Tablo, ve Gökyüzü Kanvas, ve Gökyüzü Kanvas Tablo, ve Gökyüzü Tablo, ve Manzaralı, ve Manzaralı Kanvas, ve Manzaralı Kanvas Tablo, ve Manzaralı Tablo, ve Kanvas, ve Kanvas Tablo, ve Tablo, Gökyüzü, Gökyüzü Manzaralı, Gökyüzü Manzaralı Kanvas, Gökyüzü Manzaralı Kanvas Tablo, Gökyüzü Manzaralı Tablo, Gökyüzü Kanvas, Gökyüzü Kanvas Tablo, Gökyüzü Tablo, Manzaralı, Manzaralı Kanvas, Manzaralı Kanvas Tablo, Manzaralı Tablo, Kanvas, Kanvas Tablo, Tablo,