Sahil ve Araba Temalı Arkaplan Kanvas Tablo
Sahil ve Araba Temalı Arkaplan Kanvas Tablo

Sahil ve Araba Temalı Arkaplan Kanvas Tablo (ALM-1521)

Fiyat : ₺63,84(KDV Dahil)
₺63,84 'den başlayan taksitlerle
Birinci Sınıf Pamuklu Kanvas Kumaş

 

Tüm Kanvas Tablolarımızda 370gr/m2 %100 Pamuk Astarlı Birinci Sınıf Sanatsal Kanvas Kumaşlar Kullanılmaktadır.

Sağlığa Zararlı Madde Bulunmamaktadır. PvC, Asit veya Herhangi Bir Kanserojen Madde İçermez.

%100 Pamuktan Üretilen Kanvas Kumaşlar, Uzun Yıllar Boyunca Dayanıklı Bir Biçimde Ürününüzü Kullanmanızı Sağlar.

 Tablolarda Kullanılan Ahşap Çerçeveler Birinci Sınıf Köknar Ağacından İmal Edilmektedir. Kullanılan Köknar Çerçeveler Kurutulmuş ve Fırınlanmıştır. Ahşap Şaseler 3x4cm Kalınlığına Sahiptir.

 Ahşap Kasnağın Güçlü Yapısı Sayesinde, Tabloya Herhangi Bir Fiziksel Darbe Olduğunda Dahi Güçlü Yapısını Korumaktadır.

  


Ultra Çözünürlüklü Baskı


Makina Parkurumuzda Bulunan Tüm Yüksek Çözünürlüklü Dijital Baskı Makinaları 2017 ve 2018 Modelidir. 2440 DPI Baskı Çözünürlüğüne Sahiptir. Solvent Mürekkep Kullanılmaz, Su Bazlı HP Vivera Mürekkepler Kullanılır.

 

Çok Uzun Yıllar Aynı Renk, Işık ve Doku Kalitesini Korumaktadır. Güneş, Işık, Flaş Gibi Etkenlerden Etkilenmez.

Piyasada Satışa Çıkarılan Sentetik, Mat ve Sağlığa Zararlı Dijital Baskılar İle Karıştırmayınız.

Etiketler
Sahil, Sahil ve, Sahil ve Araba, Sahil ve Araba Temalı, Sahil ve Araba Temalı Arkaplan, Sahil ve Araba Temalı Arkaplan Kanvas, Sahil ve Araba Temalı Arkaplan Kanvas Tablo, Sahil ve Araba Temalı Arkaplan Tablo, Sahil ve Araba Temalı Kanvas, Sahil ve Araba Temalı Kanvas Tablo, Sahil ve Araba Temalı Tablo, Sahil ve Araba Arkaplan, Sahil ve Araba Arkaplan Kanvas, Sahil ve Araba Arkaplan Kanvas Tablo, Sahil ve Araba Arkaplan Tablo, Sahil ve Araba Kanvas, Sahil ve Araba Kanvas Tablo, Sahil ve Araba Tablo, Sahil ve Temalı, Sahil ve Temalı Arkaplan, Sahil ve Temalı Arkaplan Kanvas, Sahil ve Temalı Arkaplan Kanvas Tablo, Sahil ve Temalı Arkaplan Tablo, Sahil ve Temalı Kanvas, Sahil ve Temalı Kanvas Tablo, Sahil ve Temalı Tablo, Sahil ve Arkaplan, Sahil ve Arkaplan Kanvas, Sahil ve Arkaplan Kanvas Tablo, Sahil ve Arkaplan Tablo, Sahil ve Kanvas, Sahil ve Kanvas Tablo, Sahil ve Tablo, Sahil Araba, Sahil Araba Temalı, Sahil Araba Temalı Arkaplan, Sahil Araba Temalı Arkaplan Kanvas, Sahil Araba Temalı Arkaplan Kanvas Tablo, Sahil Araba Temalı Arkaplan Tablo, Sahil Araba Temalı Kanvas, Sahil Araba Temalı Kanvas Tablo, Sahil Araba Temalı Tablo, Sahil Araba Arkaplan, Sahil Araba Arkaplan Kanvas, Sahil Araba Arkaplan Kanvas Tablo, Sahil Araba Arkaplan Tablo, Sahil Araba Kanvas, Sahil Araba Kanvas Tablo, Sahil Araba Tablo, Sahil Temalı, Sahil Temalı Arkaplan, Sahil Temalı Arkaplan Kanvas, Sahil Temalı Arkaplan Kanvas Tablo, Sahil Temalı Arkaplan Tablo, Sahil Temalı Kanvas, Sahil Temalı Kanvas Tablo, Sahil Temalı Tablo, Sahil Arkaplan, Sahil Arkaplan Kanvas, Sahil Arkaplan Kanvas Tablo, Sahil Arkaplan Tablo, Sahil Kanvas, Sahil Kanvas Tablo, Sahil Tablo,